laptop, لنوو

لنوو تینک‌پد ایکس ۱ کربن جن ۹ و تینک‌پد ایکس ۱ یوگا جن ۶ را معرفی کرد

به گزارش The Verge، لنوو در CES 2021 چندین مدل لپ‌تاپ تینک‌پد معرفی کرد که در میان آن‌ها دو لپ‌تاپ تینک‌پد ایکس ۱ کربن جن ۹ و تینک‌پد ایکس ۱ یوگا جن ۶ دیده می‌شوند. این لپ‌تاپ‌ها از دالبی ویس (Dolby Voice) پشتیبانی می‌کنند. لنوو ادعا کرده است که این ویژگی تجربه صوتی بهتری در کنفرانس‌های ویدئویی به همراه می‌آورد و همچنین حس طبیعی بودن دارد و شنونده را خسته نمی‌کند. حتی گفته شده  استکه صداها بسیار شفاف خواهند بود.

مقاله‌ی مرتبط:

این دو لپ‌تاپ از ویژگی Low Blue-light و حسگر اثر انگشت که روی دکمه پاور قرار گرفته بهره می‌برند. این محصولات جدید لنوو از حسگر حضور کاربر برخوردار هستند.

لپ‌تاپ ایکس ۱ کربن جن ۹ از صفحه‌نمایش با نسبت تصویر ۱۶:۱۰ بهره می‌برد. این لپ‌تاپ تاچ‌پد و باتری بزرگ‌تری در مقایسه با نسل‌های قبلی دارد. لنوو اعلام کرده است این محصول با قیمت پایه ۱۴۲۹ دلار از فوریه سال ۲۰۲۱ راهی بازار می‌شود.

تینک پد ایکس ۱ یوگا جن ۶

لپ‌تاپ ایکس ۱ یوگا جن ۶ از صفحه‌نمایش با نسبت تصویر ۱۶:۱۰ استفاده می‌کند. این محصول باتری و تاچ‌پد بزرگ‌تری در مقایسه با مدل‌های قبلی دارد. این لپ‌تاپ در رنگ جدید خاکستری  همعرضه خواهد شد. بر اساس اطلاعات منتشرشده از طرف لنوو، این محصول  از ماه فوریه سال ۲۰۲۱ با قیمت پایه ۱۵۶۹ دلار در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *